072-3291029
 
 
מספר
מקשר
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
5
5 חוות דעת
 
 
 
 
 
תרשיש מוצרי נפט
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

קצת עלינו

 
תרשיש מוצרי נפט הוא עסק משפחתי, שהקמנו מתוך מחשבה לספק את מוצרי הדלק והנפט הכי איכותיים שיש במחירים נוחים, במהירות ומעל לכל בדגש על יחס אישי ושירות מקצועי ואדיב. ערכים אלו איפשרו לעסק שלנו לצמוח וכיום אנחנו גאים ושמחים לשרת לקוחות רבים בכל רחבי הארץ, ובאזור אשדוד בפרט.

אנו מתמחים באספקת שירותי סולר לאמצעי תחבורה שונים – שירות שאנו מספקים מספקת בכל ימות השנה. כמו כן אנו מציעים שירות עונתי הכולל אספקת נפט לחימום ביתי, על מנת לאפשר לכם ליהנות מחימום איכותי ונעים בבית או בעסק, גם כשהטמפרטורות בחוץ צונחות.

לאחר שצברנו ניסיון של יותר מ- 20 שנה בתחום של אספקת נפט ודלק, הגענו למסקנה אחת: אנחנו מסוגלים לספק שירות טוב יותר בכל אמת מידה שהיא!
 

5 יתרונות שיש רק לנו:

 
  • איכות – סחורה באיכות הגבוהה ביותר
  • מחיר – מחירים מאוד אטרקטיביים
  • זמינות – תוך שעתיים באזור אשדוד, עד 24 שעות בשאר הארץ
  • דיוק – אצלנו ליטר זה ליטר
  • אמינות – כבעלי ניסיון של יותר מ- 20 שנה בתחום, אנחנו יכולים להעיד מה האיכות ומה הכמות שאתם מקבלים! רק אנחנו מלמדים שיטה למדידת המיכל, כדי לעזור לכם לוודא שקיבלתם בדיוק את הכמות שהזמנתם.
 

הצטרפו עוד היום לרשימת לקוחותינו המרוצים!

 
אנחנו מספקים מענה עבור מגוון גופים מובילים במשק הישראלי, ביניהם: קבלני בנייה ותשתיות, בתי מלון, בתי הארחה, בריכות שחייה, מקוואות, קניונים, אצטדיונים, מועצות ועיריות, מפעלים, חקלאים ולקוחות מוסדיים.
 
 
אנחנו כאן בשביל להעניק לכם את המענה המהיר ביותר לצורכיכם. לפרטים ולהזמנות התקשרו עכשיו:
072-3291029
 
 
מוצרי נפט וסולר